DELL EB525 Sluchátka s mikrofonem True Wireless Stereo (TWS) Do ucha Hovory/hudba Bluetooth Černá
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: EB525-EMEA
- EAN: 5397184961476 3707815191387
Pro Plus Earbuds - EB525
Offer details
Related Products
Description
EB525 Pro Plus Earbuds
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Styl nošení | Do ucha |
| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Prachotěsný, Voděodolný |
| Ovládací klávesy | Bluetooth párování |
| Odstup signálu od šumu | 66 dB |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Počet uložených spárovaných zařízení | 8 |
| Počet současně připojených zařízení | 2 |
| Ochrana sluchu | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 30 m |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Frekvenční odezva (hudební režim) | 20 - 20000 Hz |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Citlivost sluchátek | 106 dB |
| Typ potlačení hluku | Aktivní |
| Potlačení šumu | Ano |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -35 dB |
| Mikrofon MEMS (mikroelektromechanický systém) | Ano |
| Baterie | |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Kapacita baterie | 66 mAh |
| Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro) | 500 mAh |
| Rychlonabíjení | 5 min |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Bateriový provoz | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Doba hovoru (s nabíjecím pouzdrem) | 16,5 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem / s ANC) | 33 h |
| Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC) | 8 h |
| Doba hovoru (ANC zap.) | 5 h |
| Systémové požadavky | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 24,6 mm |
| Hloubka | 23,5 mm |
| Výška | 32,2 mm |
| Hmotnost levého sluchátka | 6 g |
| Hmotnost pravého sluchátka | 6 g |
| Rozměry dobíjecího pouzdra (š x h x v) | 30,86 x 58 x 63,87 mm |
| Hmotnost dobíjecího pouzdra | 50,4 g |
| Obsah balení | |
| Přijímač | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| AC adaptér | Ne |
| Příkon | |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Doba hovoru (s nabíjecím pouzdrem) | 16,5 h |
| Odstup signálu od šumu | 66 dB |