Offer details
Related Products
Description
KM3322W Wireless Keyboard & Mouse [UK]
Specifications
| Klávesnice | |
|---|---|
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice | Britská angličtina |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podsvícení | Ne |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterií myši | AA |
| Počet baterií (myš) | 1 |
| Typ baterií klávesnice | AAA |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Myš | |
| Obsahuje myš | Ano |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 1000 DPI |
| Počet tlačítek | 3 |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Typ závitnice | Kola |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Typ baterií myši | AA |
| Počet baterií (myš) | 1 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS, DOS |
| Technické údaje | |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Hmotnost a rozměry | |
| Váha myši | 57,8 g |
| Rozměry myši (š x h x v) | 58,32 x 104,9 x 38,87 mm |
| Hmotnost klávesnice | 497,12 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 449,2 x 123 x 25,3 mm |
| Údaje o balení | |
| Baterie | Ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Obsah balení | |
| Baterie | Ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Další charakteristiky | |
| Polohovací zařízení | Ne |