DELL Klávesnice a myš Pro Plus – KM7321W - belgičtina (AZERTY)
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: KM7321WGY-BEL
- EAN: 5397184357613 0884116382232
Klávesnice a myš Pro Plus – KM7321W - belgičtina (AZERTY)
Offer details
Description
KM7321W - Premier Multi-Device Wireless Keyboard and Mouse - AZERTY BE
Specifications
| Klávesnice | |
|---|---|
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Rozvržení klávesnice | AZERTY |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice | Belgický |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Klávesy Windows | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Vzhled | |
| Barva | Šedá, Titanová |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterií myši | AA |
| Počet baterií (myš) | 1 |
| Typ baterií klávesnice | AAA |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Myš | |
| Obsahuje myš | Ano |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Počet tlačítek | 7 |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ baterií myši | AA |
| Počet baterií (myš) | 1 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry myši (š x h x v) | 69,7 x 114,5 x 41,6 mm |
| Hmotnost klávesnice | 561 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 433,3 x 121,5 x 28,36 mm |
| Údaje o balení | |
| Přijímač | Ano |
| Baterie | Ano |
| Obsah balení | |
| Přijímač | Ano |
| Baterie | Ano |
| Technické údaje | |
| Kód harmonizovaného systému | 84716060 |
| Další charakteristiky | |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84716060 |