DELL Pro 11-14 EcoLoop Urban pouzdro - CV4425
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-CV4425
- EAN: 5397184911617 5715063793237
Pro 11-14 EcoLoop Urban pouzdro - CV4425
Offer details
Related Products
Description
CV4425 Ecoloop Urban Sleeve - 11-14inch - Grey
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Typ krytu | Pouzdro |
| Maximální velikost obrazovky | 35,6 cm (14") |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Materiál | Textil, Pěna |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Množství | 1 |
| Přední kapsa | Ano |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Vyrobeno z recyklovaných materiálů | Ano |
| Recyklované materiály použité při výrobě | Recyklovaný plast |
| Typ uzávěru | Zip |
| Zasouvací rukojeť | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnost | 199,6 g |
| Rozměry místa pro notebook | 330 x 20 x 235 mm |
| Vzhled | |
| Typ krytu | Pouzdro |
| Maximální velikost obrazovky | 35,6 cm (14") |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Materiál | Textil, Pěna |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Přední kapsa | Ano |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Technické údaje | |
| Typ krytu | Pouzdro |
| Přední kapsa | Ano |
| Obsah balení | |
| Množství | 1 |
| Údaje o balení | |
| Množství | 1 |