DELL Pro Plus P3425WE počítačový monitor 86,6 cm (34.1") 3440 x 1440 px Wide Quad HD LCD Černá, Šedá
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-P3425WE
- EAN: 5397184962510 5715328165151 20 ...8165151 2000001365199 0884116487548more
86.6cm (34.1") Wide Quad HD 3440 x 1440 Edge LED, 21:9, 350cd/m², 1.07B, 8ms, 178°/178°, 1500:1
Offer details
Related Products
Description
Pro 34 Plus - P3425WE (210-BRDR) - 34 inch Curved - UltraWide Quad HD IPS LED Monitor - 3440x1440 - HAS / RJ45 / USB-C
Specifications
| Obrazovka | |
|---|---|
| HDCP | Ano |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 86,6 cm (34.1") |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Odezva | 8 ms |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800, 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1500:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozteč pixelů | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 28 - 151 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 30 - 100 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 80 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,5 cm |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 86,7 cm |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Zobrazovací formát | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Hustota pixelů | 110 ppi |
| Typ podsvětlení | Okrajové LED |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Doba odezvy (rychlá) | 5 ms |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ panelu | IPS |
| Rozptyl tepla (typický) | 94,17 BTU/h |
| Technologie Dell ComfortView | Ano |
| Parametry zakřivení obrazovky | 3800R |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Počítačová síť | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Šedá |
| Barva nohou | Šedá |
| Certifikace | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ano |
| Výstup sluchátek | Ne |
| HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Verze HDCP | 1.4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Ergonomie | |
| Slot pro zámek | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| LED indikátory | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| Nastavení výšky | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Otočný úhel | -4 - 4° |
| Středový čep | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 15 cm |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 200 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Spotřeba elektrické energie | 28,7 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 29 kWh |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 816 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 229,4 mm |
| Výška (s podstavcem) | 541,2 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 8,85 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 8,85 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,44 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 816 mm |
| Výška (bez stojánku) | 358 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 83 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,38 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,9 kg |
| Hmotnost včetně balení | 14,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 14,4 kg |
| Stojan v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | DisplayPort, USB typ A na USB typ B, USB typu C |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | DisplayPort, USB typ A na USB typ B, USB typu C |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Udržitelnost | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 339 |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, TCO |
| Neobsahuje | Arzen, Rtuť, PVC/BFR |
| Uhlíková stopa | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 339 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 140,007 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 133,566 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 27,12 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 38,646 |
| Technické údaje | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, TCO |
| Neobsahuje | Arzen, Rtuť, PVC/BFR |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,38 kg |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Vlastnosti | |
| Kompatibilita s DDM (Dell Display Manager) | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Technologie Wake-on-Lan | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 200 W |
| Šířka (bez stojánku) | 816 mm |
| Výška (bez stojánku) | 358 mm |
| HDMI | Ano |
| Hloubka (bez stojánku) | 83 mm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Verze USB Power Delivery až do | 90 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| USB Power Delivery | Ano |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Logistická data | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 339 |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Kompatibilita s DDM (Dell Display Manager) | Ano |
| Osvědčení | |
| Certifikace | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |