DELL Pro Slim OSS25 68,6 cm (27") Stůl Černá, Stříbrná
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-OSS25
- EAN: 5397184961414
Pro Slim and Pro Max Slim All-in-One Stand
Offer details
Related Products
Description
Pro Slim All-in-One Stand 19-27inch
Specifications
| Uchycení | |
|---|---|
| Minimální velikost obrazovky | 48,3 cm (19") |
| Maximální nosnost | 5,8 kg |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomie | |
| Nastavení výšky | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Orientace | Portrét |
| Lze přidělat zámek | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 252 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Výška | 434 mm |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Včetně šroubů | Ano |
| Obsah balení | |
| Včetně šroubů | Ano |
| Včetně držáku VESA | Ano |
| Technické údaje | |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Nastavení výšky | 15 cm |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilita | Dell Pro Slim QCS1250 Dell Pro Slim Plus QBS1250 Dell Pro Max Slim FCS1250 (up to 65W only) Dell Pro Slim QCS1255 |
| Způsob uchycení | Stůl |