DELL SL525 reproduktor Univerzální Černá
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: SL525-EMEA
- EAN: 5397184961513
Pro Plus Wireless Speakerphone - SL525
Offer details
Related Products
Description
Pro Plus SL525 - Speakerphone hands-free
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Maximální provozní vzdálenost | 30 m |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP64 |
| Typ zařízení | Univerzální |
| Barva | Černá |
| Certifikace | Microsoft Teams Zoom |
| Délka kabelu | 0,75 m |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Přenosný | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Reproduktory | |
| Výstupní výkon | 8 W |
| Citlivost | 86 dB |
| Frekvenční rozsah | 90 - 20000 Hz |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 14000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Konektor USB | USB typu C |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Doba hovoru | 12 h |
| Doba nabíjení baterie | 2,5 h |
| Kapacita baterie | 3200 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 125 mm |
| Hmotnost | 355 g |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 39 mm |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | Ano |
| Množství | 1 |
| Dodávané kabely | USB Typ-A |