DELL SP325 reproduktor Univerzální USB typu C Černá
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: SP325-EMEA
- EAN: 5397184961544
Pro Wired Speakerphone - SP325
Offer details
Related Products
Description
Pro SP325 - Speakerphone hands-free
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Plug and Play | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP64 |
| Typ zařízení | Univerzální |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 0,75 m |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Hladina akustického tlaku (max) | 82 dB |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Potlačení šumu | Ano |
| Reproduktory | |
| Výstupní výkon | 3,2 W |
| Frekvenční rozsah | 90 - 20000 Hz |
| Mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 4 |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 14000 Hz |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Citlivost mikrofonu | -37 dB |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Rozhraní | USB typu C |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 125 mm |
| Hmotnost | 295 g |
| Hloubka | 39 mm |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | Ano |
| Úložné pouzdro | Ano |
| Adaptéry pro rozhraní | USB typ C (samice) – USB typ A (samec) |