DELL UltraSharp U4025QW počítačový monitor 101,6 cm (40") 5120 x 2160 px 5K Ultra HD LCD Stříbrná
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-U4025QW
- EAN: 5397184821510 0884116452041
101.6cm (40") 5K Ultra HD 5120 x 2160 LED IPS, 21:9, 450cd/m², 1.07B, 8ms, 178°/178°, 2000:1, SuperSpeed USB A to USB C - 10 Gbps (1m) Upstream cable
Offer details
Related Products
Description
UltraSharp 40 - U4025QW (210-BMDV) - 40 inch Curved - UltraWide 5K IPS LED Monitor - 5120x2160 - HAS / RJ45 / USB-C / TB
Specifications
| Obrazovka | |
|---|---|
| HDCP | Ano |
| Jas obrazovky (typický) | 450 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 101,6 cm (40") |
| Rozlišení displeje | 5120 x 2160 px |
| Odezva | 8 ms |
| Typ HD rozlišení | 5K Ultra HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800, 1600 x 1200, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2048 x 1152, 2048 x 1280, 2560 x 1080, 3840 x 2160, 4096 x 2160, 5120 x 2160 |
| Kontrastní poměr (typický) | 2000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Rozteč pixelů | 0,1815 x 0,1815 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 25 - 280 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 120 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 92,9 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,2 cm |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 100,9 cm |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Zobrazovací formát | 480p, 720p, 1080p |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Hustota pixelů | 140 ppi |
| Barevný gamut | 99% |
| Typ podsvětlení | LED |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Doba odezvy (rychlá) | 5 ms |
| Jas obrazovky (největší) | 600 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Podpora HDR | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Tepelné vyzařování | 134,8 BTU/h |
| Dvojitý senzor okolního světla | Ano |
| Technologie Dell ComfortView | Ano |
| Parametry zakřivení obrazovky | 2500R |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Počítačová síť | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výkon | |
| AMD FreeSync | Ne |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Ano |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| RMS výkon | 18 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 5 |
| Počet USB downstream portů typu C | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Výstup sluchátek | Ne |
| HDMI | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 140 W |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 2 |
| Zabudovaný KVM přepínač | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Ergonomie | |
| Slot pro zámek | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| LED indikátory | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| Nastavení výšky | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 15 cm |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 380 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,4 W |
| Spotřeba elektrické energie | 39,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Vstupní proud | 4.2 A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 62 kWh |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 946,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 252,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 472,3 mm |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,13 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,13 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,58 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 946,6 mm |
| Výška (bez stojánku) | 419,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 108 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 11,7 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 8,35 kg |
| Hmotnost včetně balení | 19 kg |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 19 kg |
| Délka USB kabelu | 1 m |
| Stojan v ceně | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB typ A na USB typ C |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Délka HDMI kabelu | 1,8 m |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB typ A na USB typ C |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Délka HDMI kabelu | 1,8 m |
| Délka USB kabelu | 1 m |
| Udržitelnost | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 480 |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, TCO |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Uhlíková stopa | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 480 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 192,48 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 196,8 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 35,52 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 55,2 |
| Technické údaje | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, TCO |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Hmotnost (se stojánkem) | 11,7 kg |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Vlastnosti | |
| Kompatibilita s DDM (Dell Display Manager) | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Neobsahuje těžké kovy | Hg (rtuť) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Automatická kontrola jasu | Ano |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Maximální spotřeba energie | 380 W |
| Šířka (bez stojánku) | 946,6 mm |
| Stručný návod | Ano |
| Výška (bez stojánku) | 419,1 mm |
| HDMI | Ano |
| Hloubka (bez stojánku) | 108 mm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Verze USB Power Delivery až do | 140 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Jas obrazovky (největší) | 600 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| USB Power Delivery | Ano |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Logistická data | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 480 |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Kompatibilita s DDM (Dell Display Manager) | Ano |