Offer details
Related Products
Description
Wired Headset WH125
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Doporučené použití | Hovory/hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 2,1 m |
| Ovládací klávesy | Ztlumení, Hlasitost +, Volume - |
| Odstup signálu od šumu | 61 dB |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Základní materiál | Plast |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| USB konektivita | Ano |
| USB konektor | USB Typ-A |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Na uši |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Citlivost sluchátek | 117 dB |
| Ovladač jednotky | 2,7 cm |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Boom |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -46 dB |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 125 g |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | Ne |
| Materiál náušníků | Koženka |
| Příkon | |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Dodavatelské údaje | |
| Materiál | Koženka |
| Další charakteristiky | |
| Materiál | Koženka |
| Odstup signálu od šumu | 61 dB |
| Bezpečnostní spínač | Ano |