Finisar FTLF1424P2BCD síťový transceiver modul Optické vlákno 4250 Mbit/s SFP 1310 nm
- Brand: FINISAR
- Category:
- SKU: FTLF1424P2BCD
- EAN:
Finisar FTLF1424P2BCD, Optické vlákno, 4250 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 10000 m
Offer details
Description
Finisar FTLF1424P2BCD. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 4250 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Certifikace: MSA. Vstupní napětí: 3.3 V
Specifications
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP |
| Maximální přenosová rychlost | 4250 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Výkon | |
| Plug and Play | Ano |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Typ SFP vysílače | Optické vlákno |
| Rozhraní | SFP |
| Maximální přenosová rychlost | 4250 Mbit/s |
| Konektor pro optická vlákna | LC |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Maximální přenosová vzdálenost | 10000 m |
| Vlnová délka | 1310 nm |
| Podporovaný průměr optického kabelu (jádro / plášť) | 9/125 µm |
| Podpora SMF | Ano |
| Vlastnosti | |
| Plug and Play | Ano |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Certifikace | MSA |
| Příkon | |
| Vstupní napětí | 3.3 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Technické detaily | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Osvědčení | |
| Certifikace | MSA |