HPE 1.2TB 6G SAS 10K rpm SFF vnitřní pevný disk 1,2 TB 10000 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 718162-B21
- EAN: 5054629406427 4054842904695 08 ...2904695 0849064051524 5054484562184 8877580648326 4514953591912 0044113208113 0088698516386more
HP 1.2TB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) SC Dual Port Enterprise 3yr Warranty Hard Drive
Offer details
Related Products
Description
Pevné disky HP 6 Gb/s SAS Enterprise a Midline představují velmi výkonné řešení pro hostování aplikací s velkým množstvím přenášených dat. K dispozici v šuplíku HP připojitelném nebo nepřipojitelném za provozu. Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline se dodávají v tvarovém faktoru 2,5" (SFF) a 3,5" (LFF) a jsou k dispozici v různých kapacitách pro uspokojení široké řady požadavků. Rozhraní SAS bylo navrženo a postaveno pro vysokou dostupnost a řešení ukládání dat na podnikové úrovni, kde výkon, spolehlivost a integrita dat stojí na prvním místě.
Výkon a spolehlivost pro prostředí s více aplikacemi
• Vysoká spolehlivost pro kritické úlohy
Výkon a spolehlivost pro prostředí s více aplikacemi
• Vysoká spolehlivost pro kritické úlohy
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,2 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,2 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 177,8 mm |
| Výška | 228,6 mm |
| Hloubka | 117,6 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |