Offer details
Related Products
Description
HPE 1.6TB SAS 12G Mixed Use SFF SC Multi Vendor SSD. Kapacita disku SSD: 1,6 TB, Formát SSD: 2.5", Rychlost čtení: 1080 MB/s, Rychlost zápisu: 1030 MB/s, Rychlost přenosu dat: 12 Gbit/s, Komponent pro: Server/pracovní stanice
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Rozhraní | SAS |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Kapacita disku SSD | 1,6 TB |
| Rychlost čtení | 1080 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1030 MB/s |
| Formát SSD | 2.5" |
| Typ paměti | TLC |
| Rychlost přenosu dat | 12 Gbit/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 115000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 120000 IOPS |
| Prodleva čtení | 185 µs |
| Prodleva zápisu | 95 µs |
| NVMe | Ne |
| Hardwarové šifrovaní | Ne |
| Cílové pracovní zatížení | Mixed Use (MU) |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Počet zápisů na disk za den (DWPD) | 3 |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Příkon | |
| Spotřeba energie (průměrná) | 9,6 W |
| Výkon | |
| Rozhraní | SAS |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Kapacita disku SSD | 1,6 TB |
| Rychlost čtení | 1080 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1030 MB/s |
| Typ paměti | TLC |
| Rychlost přenosu dat | 12 Gbit/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 115000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 120000 IOPS |
| Prodleva čtení | 185 µs |
| Prodleva zápisu | 95 µs |
| NVMe | Ne |
| Hardwarové šifrovaní | Ne |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vzhled | |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Formát SSD | 2.5" |
| Hmotnost a rozměry | |
| Výška | 15 mm |
| Technické údaje | |
| Rozhraní | SAS |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |