HPE 1.8TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 3-year Warranty 512e Multi Vendor HDD vnitřní pevný disk 1,8 TB 10000 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 872481-B21
- EAN: 4549821073443 0190017140803 40 ...7140803 4058154243695more
HPE 1.8TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 3-year Warranty 512e Multi Vendor HDD, 1,8 TB, 10000 ot/min, 2.5", SAS
Offer details
Related Products
Description
HPE 1.8TB SAS 12G Mission Critical 10K SFF SC 3-year Warranty 512e Multi Vendor HDD. Kapacita pevného disku: 1,8 TB, Rychlost otáček pevného disku: 10000 ot/min, Velikost pevného disku: 2.5", Rozhraní: SAS
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,8 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Bytů za sekundu | 512e |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 12 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,8 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Bytů za sekundu | 512e |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 12 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 V |
| Technické údaje | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Obsah balení | |
| Včetně adaptéru k úložišti | Ne |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 75,7 mm |
| Výška | 15,6 mm |
| Hloubka | 118,7 mm |
| Údaje o balení | |
| Včetně adaptéru k úložišti | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Výška | 1,57 cm (0.62") |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |