HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit napájecí zdroj Stříbrná
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P03178-B21
- EAN: 4549821196005 5715063268629 01 ...3268629 0190017569055more
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit, 1000 W, 100 - 240 V, 96%, Server, 80 PLUS Titanium, HPE ProLiant Gen10, HPE ProLiant DL300 Gen9 server series, HPE Apollo 2000 and HPE Apollo 4000...
Offer details
Related Products
Description
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit. Celkový příkon: 1000 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Efektivita: 96%. Účel: Server, Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Titanium, Kompatibilní produkty: HPE ProLiant Gen10, HPE ProLiant DL300 Gen9 server series, HPE Apollo 2000 and HPE Apollo 4000.... Barva: Stříbrná. Šířka: 68 mm, Hloubka: 40,4 mm, Výška: 225,3 mm. Hmotnost (imperiální): 3,5 kg (7.72 lbs)
Specifications
| Vzhled | |
|---|---|
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Barva | Stříbrná |
| Příkon | |
| Celkový příkon | 1000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Efektivita | 96% |
| Výkon | |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Účel | Server |
| Kompatibilní produkty | HPE ProLiant Gen10, HPE ProLiant DL300 Gen9 server series, HPE Apollo 2000 and HPE Apollo 4000 series |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 68 mm |
| Hloubka | 40,4 mm |
| Výška | 225,3 mm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Hmotnost (imperiální) | 3,5 kg (7.72 lbs) |
| Osvědčení | |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 3,5 kg (7.72 lbs) |