HPE 12.7mm Slim SATA DVD ROM JackBlack optická disková jednotka Interní DVD-ROM Černá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 652232-B21
- EAN: 7427450119183 7427446092049 98 ...6092049 9865745914156 5052883808865 0886111563364 5057454828419 0787322249095 0804067405248 4948382819246 5054484407904 7427456333330 8978467377381 5054629290552 4053162258495 7427447477432 3609740147999 8978467401406 0808113021628 0132017579221 0787322248883 0745449858101 8861115633642 0163120530885 5054533407909 0012305247592 0151903088333more
HP 12.7mm Slim SATA DVD-ROM JackBlack Optical Drive
Offer details
Related Products
Description
Optické jednotky HP SATA
Specifications
| Vzhled | |
|---|---|
| Interní | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ vkládání disku | Podavač |
| Výkon | |
| Typ optické jednotky | DVD-ROM |
| Rozhraní | SATA |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 100,8 mm |
| Hloubka | 198,3 mm |
| Výška | 273,1 mm |
| Hmotnost | 665 g |
| Další charakteristiky | |
| Počet optických disků | 1 disky |
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Výstupní port S/PDIF | Ne |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| FireWire 800 | Ne |
| FireWire 400 | Ne |