HPE 146GB, 3G, SAS, 15K rpm, SFF 2.5-inch vnitřní pevný disk 15000 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 504062-B21
- EAN: 0884420364795 5711045873638 07 ...5873638 0788490266594 0102645878102 0700900355186 4053162709379 5051964481478more
HP 146GB 3G SAS 15K rpm 2.5-inch Dual Port Enterprise Hard Disk Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 146 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 15000 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 4,85 ms |
| Průměrná latence | 2,58 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 146 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 15000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 4,85 ms |
| Průměrná latence | 2,58 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 69,8 mm |
| Výška | 15 mm |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Barva | Černá |
| Šířka | 6,98 cm (2.75") |
| Podporovaná rozhraní pevných disků | SAS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 50 - 95 °F |
| Interní | Ano |
| Výška | 1,5 cm (0.591") |
| Rychlost přenosu dat | 3 Gbit/s |