Offer details
Related Products
Description
HPE 1600W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit. Celkový příkon: 1600 W, Vstupní střídavé napětí: 200 - 240 V, Maximální výkon: 1600 W. Účel: Server. Šířka: 68 mm, Hloubka: 40,4 mm, Výška: 225,3 mm. Hmotnost (imperiální): 1,43 kg (3.15 lbs)
Specifications
| Příkon | |
|---|---|
| Celkový příkon | 1600 W |
| Maximální výkon | 1600 W |
| Vstupní střídavé napětí | 200 - 240 V |
| Efektivita | 94% |
| Výkon | |
| Účel | Server |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 68 mm |
| Hloubka | 40,4 mm |
| Výška | 225,3 mm |
| Hmotnost | 1,43 kg |
| Hmotnost (imperiální) | 1,43 kg (3.15 lbs) |
| Technické údaje | |
| Neobsahuje | Halogen |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 1,43 kg (3.15 lbs) |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |