Offer details
Related Products
Description
- Pevné disky SATA HP jsou spolehlivá a velká úložiště pro moderní prostředí základních serverů a externích úložišť. K mání jsou dvě kategorie disků SATA: základní (ETY) a midline (MDL). Základní disky SATA HP jsou nejdostupnějším řešením pro servery základní úrovně. Disky SATA HP midline zajišťují spolehlivost a výkon pro externí úložiště, zálohování a archivaci za dobrou cenu. Tyto velkokapacitní disky zákazníkům nabízejí nejvýhodnější poměr ceny a kapacity. Disky SATA kategorie základní i midline jsou cenově nejvýhodnějším řešením pro méně důležité aplikace a nízkou zátěž do 40 %. Pevné disky SATA HP jsou dostupné v provedení SFF (2,5") i LFF (3,5") a jsou dodávány se standardní jednoletou zárukou.
- Spolehlivost pro základní prostředí serverů bez důležitého nasazení, postačující při zátěži nižší než 40 %
- Základní disky SATA vyžadují nejnižší pořizovací náklady a nabízejí tyto funkce:
- Zvýšená spolehlivost – přibližně dvojnásobná v poměru ke spolehlivosti základních disků při zátěži nižší než 40 %
- Disky SATA midline nabízejí nejnižší poměr ceny a kapacity a více funkcí než základní disky SATA.
- Disky SATA lze pořídit za skutečně atraktivní cenu a s vysokými kapacitami, je však velmi důležité vědět, pro která použití jsou vhodné. Správné užívání těchto disků (zátěž nižší než 40 %) snižuje pravděpodobnost poruchy.
- Využití disků SATA
- Spolehlivost pro základní prostředí serverů bez důležitého nasazení, postačující při zátěži nižší než 40 %
- Základní disky SATA vyžadují nejnižší pořizovací náklady a nabízejí tyto funkce:
- Zvýšená spolehlivost – přibližně dvojnásobná v poměru ke spolehlivosti základních disků při zátěži nižší než 40 %
- Disky SATA midline nabízejí nejnižší poměr ceny a kapacity a více funkcí než základní disky SATA.
- Disky SATA lze pořídit za skutečně atraktivní cenu a s vysokými kapacitami, je však velmi důležité vědět, pro která použití jsou vhodné. Správné užívání těchto disků (zátěž nižší než 40 %) snižuje pravděpodobnost poruchy.
- Využití disků SATA
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 160 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 22 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Vyměnitelný za provozu | Ne |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 160 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | Serial ATA II |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 22 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Přirozené řazení příkazů (NCQ) | Ano |
| Vyměnitelný za provozu | Ne |
| Průměrná doba hledání | 11 ms |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 101,6 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hloubka | 147 mm |
| Hmotnost | 1,36 kg |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | Serial ATA II |
| Přirozené řazení příkazů (NCQ) | Ano |
| Interní | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 3 Gbit/s |