HPE 16GB (DDR2-667) paměťový modul 2 x 8 GB 667 MHz
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 408855-B21
- EAN: 0882780315808 0846923011385
HP 16GB (2x8GB) Dual Rank PC2-5300 (DDR2-667) Registered Memory Kit
Offer details
Related Products
Specifications
| Paměť | |
|---|---|
| Typ balení | DIMM |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR2 |
| Frekvence paměti | 667 MHz |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 8 GB |
| Formát paměti | 240-pin DIMM |
| Typ paměti | PC2-5300 |
| Vlastnosti | |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR2 |
| Frekvence paměti | 667 MHz |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 8 GB |
| Formát paměti | 240-pin DIMM |
| Typ paměti | PC2-5300 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Typ balení | DIMM |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | DIMM |