HPE 1GB Ethernet Pass-Thru Mod síťový přepínací modul Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 406740-B21
- EAN: 4053162250895 5054629536445 88 ...9536445 8827802730162 5051749558555 7427451728742 4948382439413 7427446394389 0882780273016more
HP 1GB Ethernet Pass-Thru Module for c-Class BladeSystem
Offer details
Related Products
Description
1Gb modul HP Ethernet Pass-Thru pro systémy BladeSystem třídy c je navržen pro zákazníky, kteří vyžadují nespravované přímé propojení mezi jednotlivými blade servery ve skříní a externími síťovými zařízeními, jako je přepínač, směrovač nebo rozbočovač. 1Gb modul HP Ethernet Pass-Thru je ideální pro datová centra v existující síťové infrastruktuře. Poskytuje šestnáct 1Gb interních odchozích portů a šestnáct 1Gb měděných příchozích portů RJ-45, díky čemuž poskytuje nepřepínanou a neblokovanou cestu 1:1 mezi blade serverem a sítí. Tento ethernetový modul Pass-Thru byl rozměrově navržen pro jednu V/V pozici skříně třídy c. Měl by být instalován v párech, aby zajišťoval záložní příchozí cesty k síti.
Výkon
• Pouze plně duplexní síť 1G Ethernet.
Správa
• Uvnitř skříně není potřeba provádět správu sítě LAN.
Možnosti
• Modul Ethernet Pass-Thru je zasílán jako jedna jednotka a měl by být objednáván po dvou kusech.
Výkon
• Pouze plně duplexní síť 1G Ethernet.
Správa
• Uvnitř skříně není potřeba provádět správu sítě LAN.
Možnosti
• Modul Ethernet Pass-Thru je zasílán jako jedna jednotka a měl by být objednáván po dvou kusech.
Specifications
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Typ rozhraní Ethernetu | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 16 |
| Počet portů | 16 |
| Výkon | |
| Kompatibilita | HP BladeSystem c-Class |
| Provozní podmínky | |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 299 g |
| Ergonomie | |
| LED kontrolky propojení | Yes |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Další charakteristiky | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |