HPE 1TB 2.5" 7.2k DP SAS 6Gb/s vnitřní pevný disk 7200 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: QK764A
- EAN: 0886111737345 4053162339309
HP M6625 1TB 6G SAS 7.2K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Midline Hard Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Kompatibilní produkty | HP EVA P6000 |
| Vlastnosti | |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kompatibilní produkty | HP EVA P6000 |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Interní | Ano |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | HP EVA P6000 |