HPE 1TB 3G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive vnitřní pevný disk 7200 ot/min 16 MB 3.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 461137-B21
- EAN: 0102646318720 0132017805894 01 ...7805894 0102646108932 5051964160168 0883585522217 5711045870491more
HP 1TB 7.2K rpm Hot Plug SAS Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Hledání při zápisu | 9,5 ms |
| Hledání při čtení | 8,5 ms |
| Průměrná latence | 4,16 ms |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 3 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | ProLiant DL160 G6, ProLiant DL180 G6, ProLiant ML350 G5 |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Hledání při zápisu | 9,5 ms |
| Hledání při čtení | 8,5 ms |
| Průměrná latence | 4,16 ms |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 3 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | ProLiant DL160 G6, ProLiant DL180 G6, ProLiant ML350 G5 |
| Velikost bufferu paměťové jednotky | 16 MB |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 725 g |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Kompatibilní produkty | ProLiant DL160 G6, ProLiant DL180 G6, ProLiant ML350 G5 |