HPE 1TB 6G LFF vnitřní pevný disk 7200 ot/min 3.5" SATA
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 659337-B21
- EAN: 5054533408135 8978467377701 88 ...7377701 8861117716602 4053162133426 4948382835833 0807320197249 0782517119702 8978467401727 4054842599198 0809392593899 0849064050824 0803982752949 7427448767792more
1TB, 3.5", SATA, 7200rpm, 6Gb/s
Offer details
Related Products
Description
Pevné disky SATA HP jsou spolehlivá a velká úložiště pro moderní prostředí základních serverů a externích úložišť. K mání jsou dvě kategorie disků SATA: základní (ETY) a midline (MDL). Základní disky SATA HP jsou nejdostupnějším řešením pro servery základní úrovně. Disky SATA HP midline zajišťují spolehlivost a výkon pro externí úložiště, zálohování a archivaci za dobrou cenu. Tyto velkokapacitní disky zákazníkům nabízejí nejvýhodnější poměr ceny a kapacity. Disky SATA kategorie základní i midline jsou cenově nejvýhodnějším řešením pro méně důležité aplikace a nízkou zátěž do 40 %. Pevné disky SATA HP jsou dostupné v provedení SFF (2,5") i LFF (3,5") a jsou dodávány se standardní jednoletou zárukou.
- Spolehlivost pro základní prostředí serverů bez důležitého nasazení, postačující při zátěži nižší než 40 %
- Základní disky SATA vyžadují nejnižší pořizovací náklady a nabízejí tyto funkce:
- Zvýšená spolehlivost – přibližně dvojnásobná v poměru ke spolehlivosti základních disků při zátěži nižší než 40 %
- Disky SATA midline nabízejí nejnižší poměr ceny a kapacity a více funkcí než základní disky SATA.
- Disky SATA lze pořídit za skutečně atraktivní cenu a s vysokými kapacitami, je však velmi důležité vědět, pro která použití jsou vhodné. Správné užívání těchto disků (zátěž nižší než 40 %) snižuje pravděpodobnost poruchy.
- Využití disků SATA
- Spolehlivost pro základní prostředí serverů bez důležitého nasazení, postačující při zátěži nižší než 40 %
- Základní disky SATA vyžadují nejnižší pořizovací náklady a nabízejí tyto funkce:
- Zvýšená spolehlivost – přibližně dvojnásobná v poměru ke spolehlivosti základních disků při zátěži nižší než 40 %
- Disky SATA midline nabízejí nejnižší poměr ceny a kapacity a více funkcí než základní disky SATA.
- Disky SATA lze pořídit za skutečně atraktivní cenu a s vysokými kapacitami, je však velmi důležité vědět, pro která použití jsou vhodné. Správné užívání těchto disků (zátěž nižší než 40 %) snižuje pravděpodobnost poruchy.
- Využití disků SATA
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 16,3 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,5 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Vlastnosti | |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SATA |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 16,3 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,5 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Průměrná doba hledání | 8,5 ms |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 26,4 mm |
| Výška | 184,2 mm |
| Hloubka | 110,7 mm |
| Hmotnost | 1,36 kg |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SATA |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Barva | Černá |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů | 0 |
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Interní | Ano |
| FireWire 800 | Ne |
| FireWire 400 | Ne |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |