HPE 1TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty vnitřní pevný disk 7200 ot/min 3.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 507614-B21
- EAN: 4948382612663 0884420446767 13 ...0446767 1320010323258 0846764216239 0999993530123 0787322200560 8844204467670 0639767843591 0021111190497more
HP 1TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive
Offer details
Related Products
Description
Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline představují velmi výkonné řešení pro hostování aplikací s velkým množstvím přenášených dat. K dispozici v šuplíku HP připojitelném nebo nepřipojitelném za provozu. Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline se dodávají v tvarovém faktoru 2,5" (SFF) a 3,5" (LFF) a jsou k dispozici v různých kapacitách pro uspokojení široké řady požadavků. Rozhraní SAS bylo navrženo a postaveno pro vysokou dostupnost a řešení ukládání dat na podnikové úrovni, kde výkon, spolehlivost a integrita dat stojí na prvním místě.
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 16,2 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,5 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 16,2 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,5 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Průměrná doba hledání | 8,5 ms |
| Obsah balení | |
| Včetně adaptéru k úložišti | Ne |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 110,7 mm |
| Výška | 26,4 mm |
| Hloubka | 188,7 mm |
| Hmotnost | 1,36 kg |
| Údaje o balení | |
| Včetně adaptéru k úložišti | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |