HPE 1TB 6G SAS SFF vnitřní pevný disk 1,02 TB 7200 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 652749-B21
- EAN: 0700461144540 4053162258655 06 ...2258655 0638266368970 1320010323357 5054484408031 7106225909166 0803982749116 0718420275525 0031112361789 8861115881692 5054629302231 5711045296765 4948382820259 0639767843584 5052883709063more
1TB, SAS, 6Gb/s, 7200rpm, 2.5"
Offer details
Related Products
Description
Název produktu: HP 1TB 6G SAS 7.2K rpm SFF (2.5-inch) SC MDL
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,02 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 17,16 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,7 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Technologie SMART | Ano |
| Vlastnosti | |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,02 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 17,16 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,7 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Technologie SMART | Ano |
| Průměrná doba hledání | 8,7 ms |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 75,7 mm |
| Výška | 15,6 mm |
| Hloubka | 118,7 mm |
| Hmotnost | 725 g |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Barva | Černá |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů | 0 |
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Interní | Ano |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| FireWire 800 | Ne |
| FireWire 400 | Ne |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |