HPE 1TB 6G SATA LFF vnitřní pevný disk 7200 ot/min 3.5" Serial ATA III
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 657750-B21
- EAN: 5054629290743 0886111713318 01 ...1713318 0168141461354 0639767843980 0151903094488 5052883709087 0787322314977 0071040147031 1320010323395 0803982756435 0638266369403 0849064050695 8861117133188 7106221435010 0031112689296 5054533408104 7427456441417 5054565290746 5711045296970 7427454328307 4054842387740 0792745513845 4053162258860more
1TB, 3.5", SATA, 7200rpm, 6Gb/s
Offer details
Related Products
Description
Pevné disky SATA HP jsou spolehlivá a velká úložiště pro moderní prostředí základních serverů a externích úložišť. K mání jsou dvě kategorie disků SATA: základní (ETY) a midline (MDL). Základní disky SATA HP jsou nejdostupnějším řešením pro servery základní úrovně. Disky SATA HP midline zajišťují spolehlivost a výkon pro externí úložiště, zálohování a archivaci za dobrou cenu. Tyto velkokapacitní disky zákazníkům nabízejí nejvýhodnější poměr ceny a kapacity. Disky SATA kategorie základní i midline jsou cenově nejvýhodnějším řešením pro méně důležité aplikace a nízkou zátěž do 40 %. Pevné disky SATA HP jsou dostupné v provedení SFF (2,5") i LFF (3,5") a jsou dodávány se standardní jednoletou zárukou.
- Spolehlivost pro základní prostředí serverů bez důležitého nasazení, postačující při zátěži nižší než 40 %
- Základní disky SATA vyžadují nejnižší pořizovací náklady a nabízejí tyto funkce:
- Zvýšená spolehlivost – přibližně dvojnásobná v poměru ke spolehlivosti základních disků při zátěži nižší než 40 %
- Disky SATA midline nabízejí nejnižší poměr ceny a kapacity a více funkcí než základní disky SATA.
- Disky SATA lze pořídit za skutečně atraktivní cenu a s vysokými kapacitami, je však velmi důležité vědět, pro která použití jsou vhodné. Správné užívání těchto disků (zátěž nižší než 40 %) snižuje pravděpodobnost poruchy.
- Využití disků SATA
- Spolehlivost pro základní prostředí serverů bez důležitého nasazení, postačující při zátěži nižší než 40 %
- Základní disky SATA vyžadují nejnižší pořizovací náklady a nabízejí tyto funkce:
- Zvýšená spolehlivost – přibližně dvojnásobná v poměru ke spolehlivosti základních disků při zátěži nižší než 40 %
- Disky SATA midline nabízejí nejnižší poměr ceny a kapacity a více funkcí než základní disky SATA.
- Disky SATA lze pořídit za skutečně atraktivní cenu a s vysokými kapacitami, je však velmi důležité vědět, pro která použití jsou vhodné. Správné užívání těchto disků (zátěž nižší než 40 %) snižuje pravděpodobnost poruchy.
- Využití disků SATA
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Vlastnosti | |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 26,4 mm |
| Výška | 184,2 mm |
| Hloubka | 110,7 mm |
| Hmotnost | 6 g |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Barva | Černá |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů | 0 |
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Interní | Ano |
| FireWire 800 | Ne |
| FireWire 400 | Ne |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Technologie propojení | Kabel |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |