HPE 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD vnitřní pevný disk 7200 ot/min 3.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 861686-B21
- EAN: 4549821012275
HPE 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD, 1 TB, 7200 ot/min, 3.5", SATA
Offer details
Related Products
Description
HPE 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD. Kapacita pevného disku: 1 TB, Rychlost otáček pevného disku: 7200 ot/min, Velikost pevného disku: 3.5", Rozhraní: SATA
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Bytů za sekundu | 512n |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SATA |
| Bytů za sekundu | 512n |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Technické údaje | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Obsah balení | |
| Včetně adaptéru k úložišti | Ne |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 146,1 mm |
| Výška | 219,2 mm |
| Hloubka | 254 mm |
| Hmotnost | 1,36 kg |
| Údaje o balení | |
| Včetně adaptéru k úložišti | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SATA |
| Výška | 2,61 cm (1.03") |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |