Offer details
Related Products
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Metalická |
| Kapacita racku | 1U |
| Kompatibilita | ProLiant DL160 Gen9, ProLiant DL60 Gen9, ProLiant DL360p Gen8 |
| Kód harmonizovaného systému | 85389099 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 63,5 mm |
| Hloubka | 812,8 mm |
| Výška | 209,6 mm |
| Hmotnost | 4,54 kg |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85389099 |