Offer details
Related Products
Specifications
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Přenos dat | |
| Rychlost přenosu dat | 1 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 24 |
| Příkon | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Provozní podmínky | |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 55 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 980 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 206,5 x 261,6 x 44,5 mm |