Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 250 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 22 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Technologie SMART | Ano |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 1,5 Gbit/s |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 250 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SATA |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 22 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Technologie SMART | Ano |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 1,5 Gbit/s |
| Průměrná doba hledání | 11 ms |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 110,7 mm |
| Výška | 26,4 mm |
| Hloubka | 188,7 mm |
| Hmotnost | 500 g |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SATA |
| Vyhledávací čas | 2 ms |
| Rychlost přenosu dat | 1,5 Gbit/s |