HPE 25Gb SFP28 SR 100m Transceiver síťový transceiver modul 25000 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 845398-B21
- EAN: 4514953987296 0190017016559
HPE 25Gb SFP28 SR 100m Transceiver, 25000 Mbit/s, SFP28, SR, 100 m, Hliník, 13,8 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE 25Gb SFP28 SR 100m Transceiver. Maximální přenosová rychlost: 25000 Mbit/s, Rozhraní: SFP28, Standard SFP transceiveru: SR. Barva: Hliník. Šířka: 13,8 mm, Hloubka: 55,7 mm, Výška: 11,9 mm. Hmotnost (imperiální): 0,0181 kg (0.0400 lbs)
Specifications
| Výkon | |
|---|---|
| Rozhraní | SFP28 |
| Maximální přenosová rychlost | 25000 Mbit/s |
| Maximální přenosová vzdálenost | 100 m |
| Porty pro optická vlákna | 2 |
| Standard SFP transceiveru | SR |
| Barva | Hliník |
| Kód harmonizovaného systému | 85369010 |
| Vlastnosti | |
| Barva | Hliník |
| Počítačová síť | |
| Rozhraní | SFP28 |
| Maximální přenosová rychlost | 25000 Mbit/s |
| Porty pro optická vlákna | 2 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 13,8 mm |
| Hloubka | 55,7 mm |
| Výška | 11,9 mm |
| Hmotnost | 19,2 g |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0181 kg (0.0400 lbs) |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 85369010 |