Offer details
Related Products
Specifications
| Paměť | |
|---|---|
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Vnitřní paměť | 2 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR3 |
| Frekvence paměti | 1333 MHz |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 2 GB |
| Formát paměti | 240-pin DIMM |
| CAS latence | 9 |
| Rank paměti | 2 |
| Vlastnosti | |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Vnitřní paměť | 2 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR3 |
| Frekvence paměti | 1333 MHz |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 2 GB |
| Formát paměti | 240-pin DIMM |
| CAS latence | 9 |
| Rank paměti | 2 |