HPE 2TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive vnitřní pevný disk 7200 ot/min 3.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 507616-B21
- EAN: 5054629213117 0849064049347 88 ...4049347 8844204467816 5054484297031 0809395313401 3609740136818 0884420446781 0638266369991 0132017609447 4260312870135 5704327891833 1401024875879 0808113091201 0639767843614 5052461711495 4053162340152 0778888316628 5054533297036more
HP 2TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive
Offer details
Related Products
Description
Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline představují velmi výkonné řešení pro hostování aplikací s velkým množstvím přenášených dat. K dispozici v šuplíku HP připojitelném nebo nepřipojitelném za provozu. Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline se dodávají v tvarovém faktoru 2,5" (SFF) a 3,5" (LFF) a jsou k dispozici v různých kapacitách pro uspokojení široké řady požadavků. Rozhraní SAS bylo navrženo a postaveno pro vysokou dostupnost a řešení ukládání dat na podnikové úrovni, kde výkon, spolehlivost a integrita dat stojí na prvním místě.
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 16,2 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,5 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 16,2 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,5 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 6 Gbit/s |
| Průměrná doba hledání | 8,5 ms |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 110,7 mm |
| Výška | 26,4 mm |
| Hloubka | 188,7 mm |
| Hmotnost | 1,36 kg |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |