HPE 2TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD vnitřní pevný disk 7200 ot/min
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 861681-B21
- EAN: 4549821012237 4058154257647
HPE 2TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD, 2 TB, 7200 ot/min, SATA
Offer details
Related Products
Description
HPE 2TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF LP 1-year Warranty Multi Vendor HDD. Kapacita pevného disku: 2 TB, Rychlost otáček pevného disku: 7200 ot/min, Rozhraní: SATA
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Bytů za sekundu | 512n |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Kapacita pevného disku | 2 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SATA |
| Bytů za sekundu | 512n |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 105,5 mm |
| Výška | 26,1 mm |
| Hloubka | 156,6 mm |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SATA |
| Výška | 2,61 cm (1.03") |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |