Offer details
Related Products
Description
HPE 3.2TB NVMe Gen4 High Performance Mixed Use SFF BC U.3 PM1735a SSD. Kapacita disku SSD: 3,2 TB, Formát SSD: 2.5"
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Rozhraní | U.3 |
| Kapacita disku SSD | 3,2 TB |
| Formát SSD | 2.5" |
| Náhodné čtení (4 KB) | 225000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 310000 IOPS |
| NVMe | Ano |
| Cílové pracovní zatížení | Mixed Use (MU) |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Počet zápisů na disk za den (DWPD) | 3 |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Příkon | |
| Spotřeba energie (průměrná) | 18,4 W |
| Výkon | |
| Rozhraní | U.3 |
| Kapacita disku SSD | 3,2 TB |
| Náhodné čtení (4 KB) | 225000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 310000 IOPS |
| NVMe | Ano |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vzhled | |
| Formát SSD | 2.5" |
| Hmotnost a rozměry | |
| Výška | 15 mm |
| Technické údaje | |
| Rozhraní | U.3 |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |