Offer details
Related Products
Description
HPE 3.84TB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD. Kapacita disku SSD: 3,84 TB, Rychlost čtení: 54000 MB/s, Rychlost zápisu: 22500 MB/s, Komponent pro: Server/pracovní stanice
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Rozhraní | SATA |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Kapacita disku SSD | 3,84 TB |
| Rychlost čtení | 54000 MB/s |
| Rychlost zápisu | 22500 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 54000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 22500 IOPS |
| NVMe | Ne |
| Cílové pracovní zatížení | Read Intensive (RI) |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Počet zápisů na disk za den (DWPD) | 0,5 |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Příkon | |
| Spotřeba energie (průměrná) | 3,88 W |
| Výkon | |
| Rozhraní | SATA |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Kapacita disku SSD | 3,84 TB |
| Rychlost čtení | 54000 MB/s |
| Rychlost zápisu | 22500 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 54000 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 22500 IOPS |
| NVMe | Ne |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vzhled | |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 219,2 mm |
| Hloubka | 228,6 mm |
| Výška | 146,1 mm |
| Hmotnost | 500 g |
| Technické údaje | |
| Rozhraní | SATA |
| Další charakteristiky | |
| Kapacita pevného disku | 3,84 TB |
| Hmotnost (imperiální) | 0,499 kg (1.1 lbs) |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |