HPE 300GB, 10K rpm, Ultra320, Hot Plug, SCSI vnitřní pevný disk 10000 ot/min 3.5" Ultra320 SCSI
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 350964-B22
- EAN: 0102645785004 4056572610129 76 ...2610129 7612392143215 5711045858277 3662655009981 0102645801131 5400966378000 5051749553291 0102646317143 5051964091349 8087367743698more
Široká škála přísně testovaných mechanik pevných disků Ultra320 schválených HP se způsobilostí SMART nabízejících integritu a dostupnost dat v modelech umožňujících připojení za chodu.
Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Rozhraní | Ultra320 SCSI |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Příkon | |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Technické detaily | |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,56 kg |
| Hmotnost (imperiální) | 3.432 lb |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84717050 |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | Ultra320 SCSI |
| Rozměry (ŠxHxV) | 393,7 x 508 x 654,05 mm |
| Velikost | 39,4 cm (15.5") |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Hmotnost (imperiální) | 3.432 lb |