HPE 300GB 12G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) SC Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive vnitřní pevný disk 15000 ot/min 3.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 737261-B21
- EAN: 5056066730455 8877587128012 40 ...7128012 4053162532366 0849064096181 4514953641396 0887758712801 4054843779759 5057454829492 0809393890904more
HP 300GB 12G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) SC Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive
Offer details
Related Products
Description
Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline představují velmi výkonné řešení pro hostování aplikací s velkým množstvím přenášených dat. K dispozici v šuplíku HP připojitelném nebo nepřipojitelném za provozu. Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline se dodávají v tvarovém faktoru 2,5" (SFF) a 3,5" (LFF) a jsou k dispozici v různých kapacitách pro uspokojení široké řady požadavků. Rozhraní SAS bylo navrženo a postaveno pro vysokou dostupnost a řešení ukládání dat na podnikové úrovni, kde výkon, spolehlivost a integrita dat stojí na prvním místě.
Výkon a spolehlivost pro prostředí s více aplikacemi
• Vysoká spolehlivost pro kritické úlohy.
Výkon a spolehlivost pro prostředí s více aplikacemi
• Vysoká spolehlivost pro kritické úlohy.
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 15000 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 5,9 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,15 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 12 Gbit/s |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 15000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 5,9 ms |
| Vyhledávací čas mezi stopami | 0,15 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 12 Gbit/s |
| Průměrná doba hledání | 2,9 ms |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 / 12 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 105,8 mm |
| Výška | 26,8 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Hmotnost | 1,36 kg |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |