HPE 300GB 12G SAS 15K rpm SFF (2.5-inch) SC Enterprise 3yr Wty vnitřní pevný disk 15000 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 759208-B21
- EAN: 7106228082613 0849064096228 88 ...4096228 8881825520872 4053162520240 5054629503393 4054843779773 0787322302486 0888182552087 4514953699861 4056572856107more
HP 300GB 12G SAS 15K rpm SFF (2.5-inch) SC Enterprise 3yr Warranty Hard Drive
Offer details
Related Products
Description
Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline představují velmi výkonné řešení pro hostování aplikací s velkým množstvím přenášených dat. K dispozici v šuplíku HP připojitelném nebo nepřipojitelném za provozu. Pevné disky HP SAS Enterprise a Midline se dodávají v tvarovém faktoru 2,5" (SFF) a 3,5" (LFF) a jsou k dispozici v různých kapacitách pro uspokojení široké řady požadavků. Rozhraní SAS bylo navrženo a postaveno pro vysokou dostupnost a řešení ukládání dat na podnikové úrovni, kde výkon, spolehlivost a integrita dat stojí na prvním místě.
Výkon a spolehlivost pro prostředí s více aplikacemi
• Vysoká spolehlivost pro kritické úlohy.
Výkon a spolehlivost pro prostředí s více aplikacemi
• Vysoká spolehlivost pro kritické úlohy.
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 15000 ot/min |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 5,9 ms |
| Průměrná latence | 118,7 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 15000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Průměrná maximální vyhledávací doba | 5,9 ms |
| Průměrná latence | 118,7 ms |
| Bytů za sekundu | 512 |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 75,7 mm |
| Výška | 15,6 mm |
| Hloubka | 118,7 mm |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |