HPE 300GB, 3G, SAS, 10K rpm, SFF (2.5-inch), Dual Port vnitřní pevný disk 10000 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 492620-B21
- EAN: 7330381172250 5052178334185 50 ...8334185 5054565081481 0102646203750 0102646097816 0102646085028 0638266368987 5711045872334 4948382589408 0700900355179more
HP 300GB 10K rpm Hot Plug SAS 2.5 Dual Port Hard Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 3 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | ProLiant DL160 G6, ProLiant ML350 G5, ProLiant DL785 G6 |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Přenosová rychlost rozhraní pevného disku | 3 Gbit/s |
| Kompatibilní produkty | ProLiant DL160 G6, ProLiant ML350 G5, ProLiant DL785 G6 |
| Příkon | |
| Provozní napětí | 5 V |
| Technické údaje | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 177,8 mm |
| Výška | 228,6 mm |
| Hloubka | 117,6 mm |
| Hmotnost | 725 g |
| Hmotnost (imperiální) | 0,726 kg (1.6 lbs) |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Hmotnost (imperiální) | 0,726 kg (1.6 lbs) |
| Kompatibilní produkty | ProLiant DL160 G6, ProLiant ML350 G5, ProLiant DL785 G6 |