HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty Multi Vendor HDD vnitřní pevný disk 10000 ot/min 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P40430-B21
- EAN: 4549821420001
HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty Multi Vendor HDD, 300 GB, 10000 ot/min, 2.5", SAS
Offer details
Related Products
Description
HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty Multi Vendor HDD. Kapacita pevného disku: 300 GB, Rychlost otáček pevného disku: 10000 ot/min, Velikost pevného disku: 2.5", Rozhraní: SAS
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Bytů za sekundu | 512n |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vlastnosti | |
| Model | HDD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 2.5" |
| Kapacita pevného disku | 300 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 10000 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Bytů za sekundu | 512n |
| Vyměnitelný za provozu | Ano |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 219,2 mm |
| Výška | 146,1 mm |
| Hloubka | 228,6 mm |
| Hmotnost | 500 g |
| Hmotnost (imperiální) | 0,499 kg (1.1 lbs) |
| Rozměry (š x h x v) | 219,2 x 228,6 x 146,1 mm (8.63 x 9 x 5.75") |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Šířka | 21,9 cm (8.63") |
| Výška | 14,6 cm (5.75") |
| Hloubka | 22,9 cm (9") |
| Hmotnost (imperiální) | 0,499 kg (1.1 lbs) |
| Rozměry (š x h x v) | 219,2 x 228,6 x 146,1 mm (8.63 x 9 x 5.75") |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |