HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Registered Smart Memory Kit paměťový modul 3200 MT/s 288-pin DIMM ECC
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P06033-B21
- EAN: 4549821212736 0190017295039
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Registered Smart Memory Kit, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
Offer details
Related Products
Description
HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Registered Smart Memory Kit. Komponent pro: Server, Vnitřní paměť: 32 GB, Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 32 GB, Typ vnitřní paměti: DDR4, Frekvence paměti: 3200 MHz, Formát paměti: 288-pin DIMM, CAS latence: 22, ECC
Specifications
| Vzhled | |
|---|---|
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Paměť | |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Komponent pro | Server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 32 GB |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 22 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| ECC | Ano |
| Rank paměti | 2 |
| Vlastnosti | |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Komponent pro | Server |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 32 GB |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 22 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| ECC | Ano |
| Kompatibilní produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Rank paměti | 2 |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Přenosová rychlost dat paměti | 3200 MT/s |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 88,9 mm |
| Hloubka | 190,5 mm |
| Výška | 19,1 mm |
| Hmotnost | 45 g |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
| Logistická data | |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Další charakteristiky | |
| Výška | 1,91 cm (0.75") |
| Hmotnost (imperiální) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |