Offer details
Related Products
Specifications
| Procesor | |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 2,4 GHz |
| Typ procesoru | AMD Opteron |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Patice procesoru | Socket F(1207) |
| Komponent pro | PC |
| Litografie procesoru | 45 nm |
| Model procesoru | 8431 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Thermal Design Power (TDP) | 75 W |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Příkon | |
| Thermal Design Power (TDP) | 75 W |
| Vlastnosti | |
| Thermal Design Power (TDP) | 75 W |
| Oblast trhu | Desktop |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 76 °C |
| Technické detaily | |
| Oblast trhu | Desktop |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 680 g |
| Další charakteristiky | |
| L1 cache | 0,7 MB |
| Rozměry (ŠxHxV) | 152 x 155 x 171 mm |