HPE AP861A vnitřní pevný disk 1,02 TB 7200 ot/min 3.5" SAS
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: AP861A
- EAN: 0884962331811 8849623318114 49 ...3318114 4948382675101 5054629213100 5052461718876 4054317993230 5054533297029 4053162266001 5054484297024more
HP P2000 1TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port MDL Hard Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Pevný disk | |
|---|---|
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,02 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Vlastnosti | |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Velikost pevného disku | 3.5" |
| Kapacita pevného disku | 1,02 TB |
| Rychlost otáček pevného disku | 7200 ot/min |
| Rozhraní | SAS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,27 kg |
| Hmotnost (imperiální) | 2,27 kg (5 lbs) |
| Rozměry (š x h x v) | 215,9 x 165,1 x 317,5 mm (8.5 x 6.5 x 12.5") |
| Další charakteristiky | |
| Rozhraní | SAS |
| Barva | Metalická |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Interní | Ano |
| Přenosová rychlost | 600 MB/s |
| Rychlost přenosu dat | 4,7 Gbit/s |
| Hmotnost (imperiální) | 2,27 kg (5 lbs) |
| Rozměry (š x h x v) | 215,9 x 165,1 x 317,5 mm (8.5 x 6.5 x 12.5") |