HPE Aruba Networking 2540 48G 4SFP+ Řízený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Šedá
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL355A
- EAN: 5706998974341 0190017094571 01 ...7094571 0190017094359 0190017094441 0190017094380 0190017094458 4058154144282 5415247138839 0190017094397more
HPE Aruba Networking 2540 48G 4SFP+, Řízený, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Plně duplexní režim, Instalace do racku, 1U
Offer details
Description
HPE Aruba Networking 2540 48G 4SFP+. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 48. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 16384 pol., Kapacita přepínání: 176 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE.... Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 48 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 4 |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto-sensing | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 16384 pol. |
| Kapacita přepínání | 176 Gbit/s |
| Propustnost | 112 Mpps |
| Latence (1 Gbps) | 3,8 µs |
| Latence (10 Gbps) | 1,6 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Bezpečnost | |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP server |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Barva | Šedá |
| Formát | 1U |
| Směr proudění vzduchu | Boční průtok vzduchu |
| Výkon | |
| Takt procesoru | 1016 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 1024 MB |
| Paměť flash | 4096 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM Cortex-A9 |
| Stohovatelné | Ano |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 46,6 W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 15 - 95% |
| Tepelné vyzařování | 159 BTU/h |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 442,5 mm |
| Hloubka | 246,3 mm |
| Výška | 43,9 mm |
| Hmotnost | 3,1 kg |