HPE Aruba Networking Aruba 2530 24G PoE+ Řízený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) 1U
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9773A
- EAN: 0886112457778 0886112457815 57 ...2457815 5711045553479 0886112457761 0886112457747more
HPE Aruba Networking Aruba 2530 24G PoE+, Řízený, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podpora napájení po Ethernetu (PoE), Instalace do racku, Montovatelné na zeď
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking Aruba 2530 24G PoE+. Typ přepínače: Řízený, Přepínač vrstev: L2. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 24. Plně duplexní režim. Tabulka MAC adres: 16000 pol., Kapacita přepínání: 56 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Podpora napájení po Ethernetu (PoE). Montovatelné na zeď, Instalace do racku, Formát: 1U
Specifications
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| QoS | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Podpora MIB | Yes |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Počet slotů SFP modulu | 4 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Počet VLANs | 512 |
| Podpora VLAN | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Auto-sensing | Ano |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Podpora 10G | Ne |
| Poloduplex | Ano |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 16000 pol. |
| Kapacita přepínání | 56 Gbit/s |
| Propustnost | 41,6 Mpps |
| Latence (10-100 Mbps) | 7,4 µs |
| Latence (1 Gbps) | 2,3 µs |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Počet VLANs | 512 |
| Bezpečnost | |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| Autentizace | Autentizace podle MAC adresy, Ověřování přes web |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Typ autentizace | RADIUS, TACACS+ |
| Funkce vícesměrového vysílání | |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Protokoly | |
| Protokoly pro management | SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3 |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | Ano |
| Stohovatelné | Ano |
| Formát | 1U |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Výkon | |
| Virtuální vrstvení (jednotky) | 16 |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Paměť flash | 128 MB |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Model procesoru | ARM9 |
| Stohovatelné | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 247 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 195 W |
| Provozní podmínky | |
| Tepelné vyzařování | 135 BTU/h |
| Funkce virtuální sítě LAN | |
| Počet VLANs | 512 |
| Podpora VLAN | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 443 mm |
| Hloubka | 330,2 mm |
| Výška | 44,5 mm |
| Hmotnost | 3,95 kg |