DELL CP5626 40,6 cm (16") Batoh Černá
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-CP5626
- EAN: 5397321024057 0884116691372
Pro 14-16 Plus EcoLoop Backpack - CP5626
Offer details
Related Products
Description
Pro 14-16 Plus EcoLoop Backpack - Black
Specifications
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Typ krytu | Batoh |
| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Materiál | Textil, Pěna, Plast, Polyetylen, Polyuretan |
| Ochranné funkce | Odolnost vůči nečistotám, Odolné proti poškrábání, Voděodolný, Odolnost vůči povětrnostním podmínkám |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Množství | 1 |
| Přední kapsa | Ano |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Vyrobeno z recyklovaných materiálů | Ano |
| Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě | 53% |
| Typ uzávěru | Zip |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 295 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hmotnost | 762 g |
| Hlasitost | 23 l |
| Vzhled | |
| Typ krytu | Batoh |
| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Materiál | Textil, Pěna, Plast, Polyetylen, Polyuretan |
| Ochranné funkce | Odolnost vůči nečistotám, Odolné proti poškrábání, Voděodolný, Odolnost vůči povětrnostním podmínkám |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Přední kapsa | Ano |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Technické údaje | |
| Typ krytu | Batoh |
| Přední kapsa | Ano |
| Obsah balení | |
| Množství | 1 |
| Údaje o balení | |
| Množství | 1 |