DELL Pro Max 16 MC16255 Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 PRO 350 Laptop 40,6 cm (16") Full HD+ 32 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Anglický Černá
DELL Pro Max 16 MC16255, AMD Ryzen AI 7 PRO, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 px, 32 GB, 512 GB
Offer details
Description
DELL Pro Max 16 MC16255. Typ produktu: Laptop, Formát: Clamshell. Typ procesoru: AMD Ryzen AI 7 PRO, Model procesoru: 350, Takt procesoru: 2 GHz. Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16"), Typ HD rozlišení: Full HD+, Rozlišení displeje: 1920 x 1200 px. Vnitřní paměť: 32 GB, Typ vnitřní paměti: LPDDR5x-SDRAM. Celková kapacita úložiště: 512 GB, Ukládací médium: SSD. Model grafického adaptéru na kartě: AMD Radeon 860M. Poskytovaný operační systém: Windows 11 Pro. Barva: Černá
Specifications
| Vzhled | |
|---|---|
| Název barvy | Magnetite |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Černá |
| Formát | Clamshell |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | Full HD+ |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Doba odezvy displeje | 35 ms |
| Hustota pixelů | 142 ppi |
| Typ panelu | WVA |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 45% |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Procesor | |
| Generace procesoru | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Model procesoru | 350 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| L3 cache | 16 MB |
| L2 cache | 8 MB |
| Čipset základní desky | AMD SoC |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Základní výkon procesoru | 28 W |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Celkový výkon procesoru až | 66 TOPs |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Copilot+ PC | Ano |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 1 x 32 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Non-ECC | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti | 8000 MT/s |
| Úložná média | |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Třída výkonu SSD | 40 |
| NVMe | Ano |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 860M |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR7 |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3329 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 2,07 MP |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Kamera chránící soukromí | Ano |
| Typ ochrany soukromí | Záslepka kamery |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Optická mechanika | |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maximální přenosová rychlost WLAN | 2882 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Model řadiče WLAN | MediaTek MT7925 |
| Výrobce ovladače WLAN | MediaTek |
| Wi-fi pásmo | Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| USB PowerShare | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Výkon | |
| Čipset základní desky | AMD SoC |
| Akcelerometr | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Jazyk klávesnice | Anglický |
| Klíč kopilota | Ano |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Software na vyzkoušení | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Copilot+ PC | Ano |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Technologie specifické pro značku | Control Vault 3+, Express Charge Boost capable, TNR |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 6 |
| Kapacita baterie | 96 Wh |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Napětí baterie | 11,7 V |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Hmotnost baterie | 351 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 130 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery | Ano |
| Nabíjecí napětí USB | 5,9,15,20 V |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 45 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Wedge |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | -15,2 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | -15,2 - 10668 m |
| Náraz při provozu | 110 G |
| Mimoprovozní otřes | 160 G |
| Provozní vibrace | 0,66 G |
| Neprovozní vibrace | 1,3 G |
| Udržitelnost | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 121 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,08 kg |
| Šířka | 358 mm |
| Hloubka | 256 mm |
| Výška (čelní) | 1,51 cm |
| Výška (zadní) | 1,91 cm |
| Údaje o balení | |
| AC adaptér | Ano |
| Uhlíková stopa | |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 121 |
| Verze PAIA | GaBi version 1, 2025 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 20,691 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 95,832 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 3,872 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 0,61 |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Model řadiče WLAN | MediaTek MT7925 |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Antireflexní obrazovka | Ano |