DELL Klávesnice pro spolupráci Pro Premium – KB900 - americký mezinárodní (QWERTY)
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: KB900-GR-INT
- EAN: 5397184790588
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Klávesnice pro spolupráci Pro Premium – KB900 - americký mezinárodní (QWERTY)
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
KB900 Wireless Keyboard - US Int |
KB900GRINT | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: PC/pracovní stanice
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: Laptops
-
Category: All-in-One počítače a pracovní stanice
-
Category: All-in-One počítače a pracovní stanice
Description
KB900 Wireless Keyboard - US Int
Specifications
| Klávesnice | |
|---|---|
| Spínače klávesnice | Nůžkový spínač |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Doporučené použití | Kancelář |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit AES |
| Klávesy Windows | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ano |
| Počet horkých kláves | 15 |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Grafit |
| Podsvícení | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| LED indikátory | Vybitá baterie klávesnice |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Ergonomie | |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| LED indikátory | Vybitá baterie klávesnice |
| Vlastnosti | |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnost baterie | 20 měsíc/ů |
| Typ baterií klávesnice | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Zdroj nabíjení | USB typu C |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 3,25 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 15 W |
| Myš | |
| Obsahuje myš | Ne |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90% |
| Technické údaje | |
| Počet horkých kláves | 15 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost klávesnice | 730 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 121,5 x 439,55 x 20,7 mm |
| Údaje o balení | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Přijímač | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsah balení | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Přijímač | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| AC adaptér | Ne |
| Další charakteristiky | |
| Polohovací zařízení | Ne |
| AC adaptér | Ne |